Oltu cağ kebabı (döner, et, pişmiş) Kalorisi ve Besin Degerleri
Oltu cağ kebabı (döner, et, pişmiş), Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 302 kalori, 21.1g protein, 0.0g karbonhidrat ve 24.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 302 kcal |
| Protein | 21,1 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 24,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,2 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 250 g | 755 | 52,6 | 0 | 60,6 |
| 1 şiş | 200 g | 604 | 42,1 | 0 | 48,5 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet