Pastırma, Kastamonu Kalorisi ve Besin Degerleri
Pastırma, Kastamonu, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 173 kalori, 28.5g protein, 3.0g karbonhidrat ve 4.6g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 173 kcal |
| Protein | 28,5 g |
| Karbonhidrat | 3,0 g |
| Yag | 4,6 g |
| Lif | 2,6 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,8 mg |
| Doymus Yag | 2,2 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet