Pekmez, dut, Kemaliye, Erzincan Kalorisi ve Besin Degerleri
Pekmez, dut, Kemaliye, Erzincan, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 273 kalori, 0.7g protein, 65.0g karbonhidrat ve 0.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 273 kcal |
| Protein | 0,7 g |
| Karbonhidrat | 65,0 g |
| Yag | 0,2 g |
| Lif | 4,2 g |
| Seker | 52,7 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet