Pekmez, incir, Manisa Kalorisi ve Besin Degerleri
Pekmez, incir, Manisa, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 254 kalori, 1.2g protein, 61.0g karbonhidrat ve 0.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 254 kcal |
| Protein | 1,2 g |
| Karbonhidrat | 61,0 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 2,2 g |
| Seker | 44,4 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet