Pekmez, üzüm, Çal, Denizli Kalorisi ve Besin Degerleri
Pekmez, üzüm, Çal, Denizli, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 243 kalori, 1.1g protein, 59.4g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 243 kcal |
| Protein | 1,1 g |
| Karbonhidrat | 59,4 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0,3 g |
| Seker | 60,0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet