Pekmez, üzüm, Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kalorisi ve Besin Degerleri
Pekmez, üzüm, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 242 kalori, 1.1g protein, 59.3g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 242 kcal |
| Protein | 1,1 g |
| Karbonhidrat | 59,3 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0,2 g |
| Seker | 59,2 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet