Pestil, üzüm, Ürgüp, Nevşehir Kalorisi ve Besin Degerleri
Pestil, üzüm, Ürgüp, Nevşehir, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 354 kalori, 0.3g protein, 86.0g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 354 kcal |
| Protein | 0,3 g |
| Karbonhidrat | 86,0 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 3,1 g |
| Seker | 60,6 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet