Peynir, kaşar, olgunlaştırılmış (eski) Kalorisi ve Besin Degerleri
Peynir, kaşar, olgunlaştırılmış (eski), kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 381 kalori, 26.0g protein, 3.1g karbonhidrat ve 29.4g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 381 kcal |
| Protein | 26,0 g |
| Karbonhidrat | 3,1 g |
| Yag | 29,4 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0,1 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 18,2 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet