Peynir, keçi Kalorisi ve Besin Degerleri
Peynir, keçi, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 279 kalori, 17.9g protein, 7.7g karbonhidrat ve 19.6g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 279 kcal |
| Protein | 17,9 g |
| Karbonhidrat | 7,7 g |
| Yag | 19,6 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 1,5 g |
| Sodyum | 1,4 mg |
| Doymus Yag | 13,2 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet