Peynir, tulum, Mersin Kalorisi ve Besin Degerleri
Peynir, tulum, Mersin, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 340 kalori, 19.8g protein, 7.8g karbonhidrat ve 25.5g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 340 kcal |
| Protein | 19,8 g |
| Karbonhidrat | 7,8 g |
| Yag | 25,5 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 2,4 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 14,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet