Reçel, gül, Safranbolu Kalorisi ve Besin Degerleri
Reçel, gül, Safranbolu, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 336 kalori, 0.0g protein, 83.4g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 336 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 83,4 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 1,2 g |
| Seker | 77,5 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet