Salep, toz, Maraş Kalorisi ve Besin Degerleri
Salep, toz, Maraş, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 234 kalori, 5.3g protein, 23.7g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 234 kcal |
| Protein | 5,3 g |
| Karbonhidrat | 23,7 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 58,8 g |
| Seker | 0,6 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet