Süt, inek, UHT, tam yağlı (100 ml' de 3 g süt yağı) Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt, inek, UHT, tam yağlı (100 ml' de 3 g süt yağı), kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 58 kalori, 2.8g protein, 5.6g karbonhidrat ve 2.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 58 kcal |
| Protein | 2,8 g |
| Karbonhidrat | 5,6 g |
| Yag | 2,8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 6,2 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 1,7 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet