Süt, inek Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt, inek, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 64 kalori, 3.2g protein, 4.8g karbonhidrat ve 3.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 64 kcal |
| Protein | 3,2 g |
| Karbonhidrat | 4,8 g |
| Yag | 3,6 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 3,9 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 2,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet