Süt, koyun Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt, koyun, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 89 kalori, 5.5g protein, 4.5g karbonhidrat ve 5.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 89 kcal |
| Protein | 5,5 g |
| Karbonhidrat | 4,5 g |
| Yag | 5,4 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 4,7 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 3,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet