Süt, manda Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt, manda, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 119 kalori, 4.1g protein, 5.0g karbonhidrat ve 9.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 119 kcal |
| Protein | 4,0 g |
| Karbonhidrat | 5 g |
| Yag | 9,3 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 4,6 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 6,9 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet