Süt, pastörize, tam yağlı (100 ml' de 3 g süt yağı) Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt, pastörize, tam yağlı (100 ml' de 3 g süt yağı), kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 61 kalori, 3.3g protein, 5.1g karbonhidrat ve 3.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 61 kcal |
| Protein | 3,3 g |
| Karbonhidrat | 5,1 g |
| Yag | 3,0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 2,7 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet