Sütlü buz, vanilya aromalı Kalorisi ve Besin Degerleri
Sütlü buz, vanilya aromalı, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 144 kalori, 3.8g protein, 22.2g karbonhidrat ve 4.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 144 kcal |
| Protein | 3,8 g |
| Karbonhidrat | 22,2 g |
| Yag | 4,4 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 20,6 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet