Tel kadayıf, çiğ, Bingöl Kalorisi ve Besin Degerleri
Tel kadayıf, çiğ, Bingöl, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 315 kalori, 8.3g protein, 64.2g karbonhidrat ve 2.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 315 kcal |
| Protein | 8,3 g |
| Karbonhidrat | 64,2 g |
| Yag | 2,1 g |
| Lif | 3,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet