Yaz helvası, cevizli, İzmir Kalorisi ve Besin Degerleri
Yaz helvası, cevizli, İzmir, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 441 kalori, 9.8g protein, 55.5g karbonhidrat ve 18.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 441 kcal |
| Protein | 9,8 g |
| Karbonhidrat | 55,5 g |
| Yag | 18,9 g |
| Lif | 4,9 g |
| Seker | 48,3 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet