Yaz helvası, cevizli, Safranbolu Kalorisi ve Besin Degerleri
Yaz helvası, cevizli, Safranbolu, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 437 kalori, 9.5g protein, 59.3g karbonhidrat ve 16.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 437 kcal |
| Protein | 9,5 g |
| Karbonhidrat | 59,3 g |
| Yag | 16,9 g |
| Lif | 4,6 g |
| Seker | 41,4 g |
| Sodyum | 0,5 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet