Yoğurt, çilekli, tam yağlı Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, çilekli, tam yağlı, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 99 kalori, 2.5g protein, 14.3g karbonhidrat ve 3.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 99 kcal |
| Protein | 2,5 g |
| Karbonhidrat | 14,3 g |
| Yag | 3,4 g |
| Lif | 0,6 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet