Yoğurt, kaymaklı Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, kaymaklı, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 77 kalori, 4.9g protein, 2.9g karbonhidrat ve 5.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 77 kcal |
| Protein | 4,9 g |
| Karbonhidrat | 2,9 g |
| Yag | 5,0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 2,9 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 2,7 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet