Yoğurt, manda sütü Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, manda sütü, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 112 kalori, 4.8g protein, 4.7g karbonhidrat ve 8.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 112 kcal |
| Protein | 4,8 g |
| Karbonhidrat | 4,7 g |
| Yag | 8,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 2,5 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 5,1 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet