Yoğurt, Silifke, Mersin Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, Silifke, Mersin, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 95 kalori, 6.2g protein, 4.3g karbonhidrat ve 5.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 95 kcal |
| Protein | 6,2 g |
| Karbonhidrat | 4,3 g |
| Yag | 5,9 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 2,4 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 4,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet