Yoğurt, süzme, Burdur Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, süzme, Burdur, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 120 kalori, 9.4g protein, 1.6g karbonhidrat ve 8.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 120 kcal |
| Protein | 9,4 g |
| Karbonhidrat | 1,6 g |
| Yag | 8,4 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 1,4 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 4,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet