Yoğurt, süzme, Konya Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, süzme, Konya, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 124 kalori, 7.9g protein, 3.1g karbonhidrat ve 8.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 124 kcal |
| Protein | 7,9 g |
| Karbonhidrat | 3,1 g |
| Yag | 8,8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 2,3 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 5,1 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet