Zile pekmezi (beyaz, sert, üzüm pekmezi) Kalorisi ve Besin Degerleri
Zile pekmezi (beyaz, sert, üzüm pekmezi), Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 286 kalori, 1.0g protein, 70.4g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 286 kcal |
| Protein | 1 g |
| Karbonhidrat | 70,4 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0,4 g |
| Seker | 70,9 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet